VM® Michelin® Outdoor

Michelin® Know-How

Michelin® know-how je bezkonkurenční. Jde především o navrhování a vývoj progresivních technologií pneumatik, které mění způsob, jakým se pohybujeme. A věci se neliší, pokud jde o technické podešve Michelin® pro outdoor sportovní obuv nebo pro pracovní obuv. Michelin® technické podešve jsou vyrobené pro odolnost, trakci a komfort.

Bezkonkurenční vášeň pro trakci, je vyvrcholením více než sto letých zkušeností a poznatků získaných ve vývoji – tyto poznatky byly nasměrovány do vytváření tohoto nového plemene podešví. Technologie, která vás získá díky inovaci v popředí všeho, co Michelin® dělá, si můžete být určitě jisti, že Vaše obuv vydrží víc. Jde o nové a jediné spojení mezi vámi a terénem. Příběh o pneumatikách na chodidlech právě začal. 
Představte si, že přetváříte pravidla. MICHELIN TECHNICAL SOLES vytváří podešve v jedinečném provedení pro všechny povětrnostní podmínky a každé prostředí. Podešve jsou vybave­ny kombinací speciálně upravených pryžových směsí a jsou inspirované technickým designem světově známých pneumatik značky Michelin®. 128 leté Michelin® know-how v pryžových směsích a pneumatikách bylo transformováno do podešví, s cílem poskytnout technické řešení obuvnickému světu.

Představte si, že přetváříte budoucnost za každých podmínek, v každém možném stavu.
To je naší největší výzvou. Díky odzkoušené a osvědčené metodě, která je ztělesněním Michelin®
již více než 100 let, neexistují nedostižné výsledky, pokud jde o technické podešve.
Teplo, chlad, voda, vítr, led, elektřina, a školdivé látky.
Neexistují žádná omezení, která nemohou být porušena, neexistuje žádná budoucnost,
která nemůže být přetvořena.
Mobirise
Mobirise
Mobirise

VM Footwear s.r.o.

Kontakt

+420 702 163 929
Veselská 1935, 696 62 Strážnice
rajsigl@vmfootwear.cz

Již brzy skladem

8185-S3ESD MILWAUKEE - bezpečnostní polobotka 8180-S3ESD SACRAMENTO - kotníková bezpečnostní obuv 2295-S3ESD CALIFORNIA BOA® - bezpečnostní polobotka 6440-S3 LOS ANGELES - kotníková bezpečnostní obuv 5625-S3 TAMPERE - bezpečnostní polobotka 5635-S3 LAUSANNE - bezpečnostní polobotka