VM® Michelin® Outdoor

Michelin® Technical Soles

POWERED BY MICHELIN® TECHNICAL SOLES
Michelin® Technical Soles jakožto tvůrce podešví v jedinečném provedení pro všechny povětrnostní podmínky a každé prostředí. Podešve jsou vybaveny kombinací speciálně upravených pryžových směsí a jsou inspirované jedinečným technickým designem světově známých pneumatik značky Michelin®. Michelin® se může pochlubit dvacetiletým know-how při navrhování a vývoji technických podešví, v kombinaci s kvalitou italského designu.
Představte si, že přetváříte pravidla. MICHELIN TECHNICAL SOLES vytváří podešve v jedinečném provedení pro všechny povětrnostní podmínky a každé prostředí. Podešve jsou vybave­ny kombinací speciálně upravených pryžových směsí a jsou inspirované technickým designem světově známých pneumatik značky Michelin®. 128 leté Michelin® know-how v pryžových směsích a pneumatikách bylo transformováno do podešví, s cílem poskytnout technické řešení obuvnickému světu.
Představte si, že přetváříte budoucnost za každých podmínek, v každém možném stavu.
To je naší největší výzvou. Díky odzkoušené a osvědčené metodě, která je ztělesněním Michelin®
již více než 100 let, neexistují nedostižné výsledky, pokud jde o technické podešve.
Teplo, chlad, voda, vítr, led, elektřina, a školdivé látky.
Neexistují žádná omezení, která nemohou být porušena, neexistuje žádná budoucnost,
která nemůže být přetvořena.
Mobirise
Mobirise
Mobirise

VM Footwear s.r.o.

Kontakt

+420 702 163 929
Veselská 1935, 696 62 Strážnice
rajsigl@vmfootwear.cz

Již brzy skladem

8185-S3ESD MILWAUKEE - bezpečnostní polobotka 8180-S3ESD SACRAMENTO - kotníková bezpečnostní obuv 2295-S3ESD CALIFORNIA BOA® - bezpečnostní polobotka 6440-S3 LOS ANGELES - kotníková bezpečnostní obuv 5625-S3 TAMPERE - bezpečnostní polobotka 5635-S3 LAUSANNE - bezpečnostní polobotka