Výhody & vlastnosti Boa® Closure System

Po celém světe je již více než 25 milionů produktů vybavených patentovaným Boa®-systémem. Systém je k dispozici ve třech různých konfiguracích pro integraci do širokého sortimentu výrobků. Boa® systém poskytuje výrazně zlepšenou úroveň pohodlí spolu s maximální odolností, nízkou hmotností, rychlou a pohodlnou obsluhu.

Spolehlivost Boa®

Převratný patentovaný systém uzavírání obuvi za pomocí ocelového lanka, nylonových vodičů a mechanického navijáku. Boa® uzávěr zaručuje maximální trvanlivost, spolehlivost a pevnost. Po uzavření, systém zaručuje trvalou stabilizaci s jemným laděním.

Jednoduchost Boa®

Boa® uzavírací systém zajišťuje dokonale padnoucí, jednoduchý systém s pouhým otočením knoflíku, ovládaný pouze jednou rukou.

Mobirise

Rychlost Boa®

Převratný Boa® uzávěr šetří čas, uzavírání je pohodlné, rychlé, s jemným dotažením. Boa® šetří čas, otevření a zpětné uzavření systému je v řádech sekund.Odolnost Boa®

Boa® uzávěr odolává působení vody, bláta, špíny a ledu. Je vyroben z prvotřídní letecké nerezavějící oceli. Pevnost Boa® lanka, v přepočtu na jeden gram, překonává pevnost oceli výzbroje tanku.

website templates
CZ          EN          DE

Boa® uzávěr zaručuje maximální trvanlivost, spolehlivost a pevnost. Soubor Boa® produktů je začleněn v patentech Spojených států, které jsou uvedeny na stránkách Boa® Technology Inc.

Mobirise

6115-O1,S1P TORONTO

polobotka pracovní a bezpečnostní
kožená v kombinaci s textilem s membránou - s uzavíracím systémem Boa® více...

Mobirise

6120-O2,S1P OMAHA

kotníková pracovní  a bezpečnostní obuv kožená v kombinaci s textilem s membránou - s uzavíracím systémem Boa® více...

Mobirise

4355-60 PHILADELPHIA

polobotka outdoor
syntetická - s uzavíracím systémem
Boa® Closure System více...

Adresa

VM Footwear s.r.o.
Úprkova 683
696 62 Strážnice
Czech republic

Kontakty

Email: info@vmfootwear.cz
Mobil: +420 702 163 929
www: www.vmfootwear.cz
www: www.vm-footwear.com